Služby

BUSINESS WORKSHOP

Myslíte to s vašim podnikáním opravdu vážně a chcete z něj dostat maximum? Nevíte kde začít, jak dál nebo proč něco nefunguje? Ať už je to tak či tak, BUSINESS WORKSHOP je přesně to, co vám dodá potřebný vítr do plachet a pomůže jasně určit kudy kam. 

VÝKONNOSTNÍ MARKETING

PPC kampaně Google & Seznam

Zajistíme pro vás kompletní správu PPC kampaní od vyhledávání přes produktové kampaně, remarketing, bannerovou reklamu až po nastavení analytiky.

Zbožové srovnávače

Figurujete na již zaběhlém trhu a chcete, aby vaše produkty měli zákazníci na očích zrovna když zvažují nákup? Zajistíme pro vás efektivní inzerci na srovnávačích jako je Heureka, Zboží.cz, Favi, Biano a další.

Kampaně na sociálních sítích

Mluvit a vypadat hezky je v dnešní době potřeba, bohužel to ale nestačí. Pokud vaši prezentaci na sociálních sítích nedostanete ke správnému publiku, pálíte jen čas a energie bez chtěného přínosu. Zajistíme pro vás efektivní inzerci na Facebooku a Instagramu od kampaní na povědomí přes produktové kampaně a remarketing až po získávání hodnotných kontaktů (leadů).

E-mailové kampaně

Máte již vybudovanou hodnotnou databázi kontaktů a chtěli byste z ní vytěžit maximum? Zajistíme pro vás pravidelné a kreativní mailingové kampaně včetně vyhodnocení.

Kreativní marketing

Webové stránky

Potřebujete perfektní webovou prezentaci ve více jazycích či e-shop se vzhledem na míru? Postavíme vám web či e-shop dle vašich představ.

SEO

Jste připraveni zasít, abyste mohli později sklízet? Výborně! V rámci optimalizace pro vyhledávače pro vás nezískáme ty nejlepší pozice za pár týdnů, ale průběžnou a kontinuální prací vás dostaneme na vrchol stránek ve vyhledávačích.

Grafické služby

Potřebujete logo, vizitky, tiskoviny nebo třeba billboardovou kampaň? Zajistíme pro vás kompletní tvorbu grafických podkladů a s potřebnými výstupy pro tisk.

Artboard-37

videotvorba

Chcete ke své cílové skupině mluvit nahlas a sdělit ty správné emoce? Připravíme pro vás údernou animovanou reklamu nebo třeba i delší referenční video.

Ať už jste menší firma na začátku nebo rozsáhlý byznys s potřebou kompletního marketingového mixu, rádi vám poskytneme úvodní konzultaci zdarma. Zanechte nám kontakt a ozveme se vám.

Spojte se s námi